• Home
  • Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

22 September 2018
  • Thuis: Celeritas-Donar VU16 2
    Uit: BV Millwings VU18 1
    Tijd: 10:30
    Plaats: Groningen (Sporthal Vinkhuizen)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Selyn, Mannie
    09:15 uur
    Amber Heres, Thirza van de Crommert

  • Thuis: Celeritas-Donar MU18 3
    Uit: BV Millwings MU18 1
    Tijd: 12:15
    Plaats: Groningen (Sporthal Vinkhuizen)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Ben, Oscar
    11:00 uur
    Colin van der Schuijt, Marco Landman

  • Thuis: BV Groningen MSE 4
    Uit: BV Millwings MSE 1
    Tijd: 20:30
    Plaats: Groningen (Oude ALO)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Zelf
    19:15 uur
    Zelf regelen

29 September 2018
  • Thuis: BV Millwings VU18
    Uit: BV Leeuwarden VU18 2
    Tijd: 14:30
    Plaats: Winschoten (Stikkerlaan)
    Coach:
    Tablet:
    Timer:
    Scheidsen:
    Selyn, Mannie
    Marco Landman
    Rutger Feikens
    Julian Mulder, Emiel Kuiper

  • Thuis: BV Millwings MU18
    Uit: BV Dunk MU18 1
    Tijd: 16:00
    Plaats: Winschoten (Stikkerlaan)
    Coach:
    Tablet:
    Timer:
    Scheidsen:
    Ben, Oscar
    Lyann Siemons
    Nikki Bonnee
    Marco Hansen, Lauri Lulofs

    Tablet 2: Thirza van de Crommert

  • Thuis: BV Millwings MSE 1
    Uit: Celeritas-Donar MSE 4
    Tijd: 17:45
    Plaats: Winschoten (Stikkerlaan)
    Coach:
    Tablet:
    Timer:
    Scheidsen:
    Zelf
    Mannie Brouwer
    Amber Heres
    Kirsten Mulder, Selyn Mulder

    Tablet 2: Daphne Gerdes

  • Thuis: BV Millwings VSE 1
    Uit: BV Groningen VSE 2
    Tijd: 19:30
    Plaats: Winschoten (Stikkerlaan)
    Coach:
    Tablet:
    Timer:
    24-Sec.:
    Scheidsen:
    Erik, Tim
    Jeroen Raske
    Henny Roosien
    Oscar Engelen
    NBB

    Tablet 2: Marijn Mol

06 Oktober 2018
  • Thuis: Exercitia '73 VSE 1
    Uit: BV Millwings VSE 1
    Tijd: 15:30
    Plaats: Eelde-Paterswolde (de Marsch)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Erik, Tim
    14:15 uur
    Zelf regelen

  • Thuis: BV Dunk MU18 1
    Uit: BV Millwings MU18 1
    Tijd: 20:00
    Plaats: Zuidhorn (De Noordster)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Ben
    18:45 uur
    Siean Haaima, Sven van Dalen

  • Thuis: Scylla MSE 2
    Uit: BV Millwings MSE 1
    Tijd: 21:00
    Plaats: Groningen (Sporthal Vinkhuizen)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Simon
    20:00
    Zelf regelen

13 Oktober 2018
  • Thuis: Dyna '75 VU16 1
    Uit: BV Millwings VU18 1
    Tijd: 14:30
    Plaats: Heerenveen (Sportstad)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Selyn, Mannie
    13:00 uur
    Vera Griever, Marit Blom

  • Thuis: BV Millwings MU18
    Uit: Celeritas-Donar M18
    Tijd: 16:00
    Plaats: Winschoten (Stikkerlaan)
    Coach:
    Tablet:
    Timer:
    Scheidsen:
    Ben
    Oscar Engelen
    Marijn Mol
    Johan Roosien, Nick Poort

    Tablet 2: Martijn de Hei

  • Thuis: BV Millwings MSE 1
    Uit: Exercitia '73 MSE 2
    Tijd: 17:45
    Plaats: Winschoten (Stikkerlaan)
    Coach:
    Tablet:
    Timer:
    Scheidsen:
    Simon
    Amber Heres
    Daphne Gerdes
    Bianca Twiest, Iris Bovenhuis

    Tablet 2: Lauri Lulofs

  • Thuis: BV Millwings VSE 1
    Uit: Scylla VSE 2
    Tijd: 19:30
    Plaats: Winschoten (Stikkerlaan)
    Coach:
    Tablet:
    Timer:
    24-Sec.:
    Scheidsen:
    Erik, Tim
    Jeroen Raske
    Edwin van der Veen
    Henny Roosien
    NBB

    Tablet 2: Erik Vrieze

27 Oktober 2018
  • Thuis: BV Leeuwarden V18 2
    Uit: BV Millwings VU18 1
    Tijd: 11:45
    Plaats: Leeuwarden (Kalverdijkje)
    Coach:
    Vertrek:
    Vervoer:
    Selyn, Mannie
    10:15 uur
    Martine Vaatstra, Bente Gerdes